WIEDZIEĆ

o zajęciach naszej szkole

WARUNKI REFUNDACJI

A. rozliczanie podatku w Warszawie

B. meldunek na pobyt stały lub czasowy na terenie m. st. Warszawy

C. pobyt w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w innej placówce opiekuńczej na terenie m.st. Warszawy lub takiej, z którą urząd miasta Warszawa podpisał właściwą umowę.

CO ZABRAĆ

A.zaświadczenie od lekarza ginekologa o możliwości wykonywania ćwiczeń gimnastycznych lub ich ograniczeniu

B.luźny strój niekrępujący ruchów (dotyczy obojga rodziców – ojcowie też ćwiczą!)

C.niepotrzebne są buty na zmianę, do sali wchodzimy w skarpetkach.

KIEDY

PRZYJŚĆ NA ZAJĘCIA

Optymalny czas rozpoczęcia zajęć to ukończony przez Wasze dziecko 21 tydz. życia.

Nawet jeśli nie możesz wykonywać wszystkich ćwiczeń, warto uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych – ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne bardzo sie przydadzą.

CESARKA

Planowane cesarskie cięcie NIE JEST PRZECIWSKAZANIEM do uczestniczenia w zajęciach szkoły rodzenia. Tu uczymy sie nie tylko rodzić...

Patrz: Program zajęć.

KOLEJNE DZIECKO

Jeśli spodziewacie się narodzin kolejnego dziecka, przyjdźcie koniecznie. Każdy poród jest inny a do narodzin kolejnego dziecka też warto się przygotować, zwłaszcza kondycyjnie.

WSPÓŁUCZESTNICTWO

Jeśli z różnych powodów nie możecie uczestniczyć w zajęciach razem przyjdź z mamą, siostrą , przyjaciółką.

Jeśli i to niemożliwe – przyjdź sama.