Młodych Rodziców

WASZE DZIECKO CHCE SIĘ DOBRZE URODZIĆ

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu każdej rodziny. Warto się do niego przygotować. W dzisiejszych czasach, kiedy zalewani jesteśmy mnóstwem informacji nie wiemy, której zaufać. Jednocześnie, kiedy pojawią się problemy, czujemy się samotni oddaleni od naszych rodzin czy przyjaciół. Spotkania w szkole rodzenia to możliwość wymiany doświadczeń między uczestnikami, to budowanie poczucia wspólnoty z osobami będącymi w podobnej sytuacji, to okazja do rozładowania ukrytych napięć, to wyjaśnienie spraw budzących niepokój, to uzyskanie większych kompetencji rodzicielskich...

... CHCE BYĆ KARMIONE PIERSIĄ

Wg WHO karmienie piersią jest jedynym prawidłowym żywieniem dziecka. Mleko matki jest idealnym pożywieniem dla nowo narodzonego człowieka. Skład mleka kobiecego jest unikalny a doskonała proporcja odpowiednich białek, tłuszczów, węglowodanów i składników mineralnych sprawia, że jest w całości trawiona.

... CHCE MIEĆ KOCHAJĄCYCH RODZICÓW

Drogi Tato, najpiękniejszy prezent jaki możesz ofiarować swojemu dziecku to bezgranicznie kochać jego mamę. Droga Mamo, najwspanialszy prezent jaki możesz podarować swojemu dziecku, to bezgranicznie kochaj jego tatę. Tylko tyle czy aż tyle?

REFUNDACJA – WARUNKI

1. Mama dziecka posiada zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy.

3. Mama dziecka ma zaświadczenie o pobycie w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub innej placówce   opiekuńczej na terenie m.st. Warszawy, z którą Urząd Miasta podpisał właściwą umowę.

2.  Mama dziecka rozlicza podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym na terenie m.st. Warszawy.