Początki rodzicielstwa to duże wyzwanie. Po zakończonych zajęciach w szkole rodzenia czujecie się ekspertami, jednak pojawienie się nowej istoty w pełni od was zależnej, zmienia w waszym życiu wszystko. Chcemy wam towarzyszyć w trudach i radościach rodzicielstwa.

Zamiast samotnie wędrować po ścieżkach Ursynowa czy Lasu Kabackiego, przyjdź ze swoim dzieckiem na spotkanie mam i tatusiów, którzy są w podobnej sytuacji. Tu możecie podzielić się swoimi doświadczeniami i sukcesami, zadać pytania ekspertom, wyjaśnić sprawy budzące niepokój, uzyskać wsparcie osób  przeżywających podobne wątpliwości.

Proponowana tematyka spotkań:

1. Jak przejść przez trudne początki karmienia piersią? - konsultant laktacyjny - (22 maja)

2. Jak nosić nasze dziecko? Pokaz wiązania chust, tym razem „modelami” będą nasze dzieci a nie lale – doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich - (22 maja)

3. Jak radzić sobie z opieką nad dzieckiem, kiedy czuję, że mnie to przerasta - psycholog

4. Jak się odżywiać kiedy karmię  piersią, fakty i mity – dietetyczka

5. A jak się dziecko zakrztusi, zachłyśnie, straci oddech? - ratownik medyczny

6. Czego unikać w pielęgnacji dziecka, a co jest korzystne dla jego rozwoju? - rehabilitantka dziecięca

7. Jaki jest wpływ ojca na życie dziecka? – doświadczony tata

8. Jaki ja mam rozmiar? – warsztat dobierania biustonoszy (brafitting) - konsultantka

9. Młoda mama zadbana i piękna – spotkanie z wizażystką

10. Jak wykonać masaż niemowlęcia? – fizjoterapeutka dziecięca

11. i wiele, wiele innych ciekawych  tematów.

Kiedy:             zazwyczaj w środy

Początek:        zwykle o 12.00

Czas trwania: ok. 2 godz.

Gdzie:            ul. Belgradzka 42 (Medical Center), tam gdzie zajęcia szkoły rodzenia

Cena:             zajęcia są płatne (zniżki dla uczestników

i absolwentów Szkoły Rodzenia NATALIA)

Można dzwonić lub napisać e-mail

Kontakt: Elżbieta Bartha – natalia@natalia.szkola.pl

Agnieszka Strzałkowska – agastrzalkowska@gmail.com

tel.  501 020 050

Zawsze będzie czas na rodzinne „pogaduchy”.

Serdecznie zapraszamy.